O firmie

Więcej informacji na temat firmy.

Firma Feni-Tech S.C. jest  firmą zajmującą się dystrybucją maszyn oraz urządzeń peryferyjnych do przetwórstwa tworzyw sztucznych. Dostarczamy ekonomiczne rozwiązania, dopasowane do potrzeb naszych klientów. Na nasze maszyny i urządzenia dajemy pełną gwarancję oraz opiekę serwisową gwarancyjną oraz pogwarancyjną. 

Nasza dbałość o szczegóły oraz o klienta powoduje, że każdy kto nam zaufa będzie czuł satysfakcję z dokonanego wyboru i nigdy nie zostanie pozostawiony sam z ewentualnymi problemami. 

Aktualności

Aktualny magazyn maszyn i urządzeń

Sprawdź jakie urządzenia mamy dostępne w naszym magazynie:
  • Wtryskarka SP250 hydrauluczna, z napędem serwohydraulicznym, 250 ton zwarcia, prześwit między kolumnami - 580 x 580mm, układ wtryskowy wzmocniony do materiałów z włóknami, średnica ślimaka 55mm (do 593ccm objętości wtrysku), Euromap 67 do komunkacji z manipulatorem. 12 calowy sterownik Techmation z funkcją pomiaru energii elektrycznej
  • Robot trawersowy 3 osie serwo Panasonic, szybkobiezny - RG12100WSS3 - oś pionowa Y - 1200mm, oś pozioma trawers Z - 1640mm, oś X w osi formy - 450mm. 
  • Manipulatory / Pickery pneumatyczne do odbioru układów wlewowych oraz detali z formy - 2szt. -  RX650, RX750V
  • Dozowniki wolumetryczne, objętościowe, ślimakowe z mikserem dynamicznym 
  • Podajniki podciśnieniowe szczotkowe - 1100W jednofazowe i trójfazowe
  • Młyny wolnoobrotowe, bezsitowe - HGS30 - 2szt.

Powiększenie rodziny maszyn hybrydowych z serii HXYD

Zmiany w podstawowej serii maszyn HXM...

Maszyny hybrydowe z serii HXYD - nowe wielkości maszyn.

Higsun wrowadził zmiany w linii maszyn hybrydowych HXYD. Poza wprowadzeniem kosmetycznych zmian w parametrach do tej pory dostepnych modeli, rodzina wtryskarek HXYD powiększyła się o szereg maszyn mniejszych oraz większych niż do tej pory dostepne. W tej chwili możemy dostarczyć wtryskarki hybrydowe HXYD o wielkościach siły zwarcia od 60 ton do 700 ton. 

Przypominamy, że seria maszyn HXYD to wtryskarki szybkobieżne z napędem ślimaka liniowym oraz obrotowy realizowanymi przez napędy serwoelektryczne i pozostałymi ruchami maszyny realizowanymi przez napęd serwohydrauliczny. Zużycie prądu elektrycznego takiej jednostki stanowi około 70% zużycia przewidywanego dla maszyny w pełni hydraulicznej, a więc będzie to ok. 0,25-0,3 kWh na kg przetwarzanego tworzywa sztucznego.